دسته‌بندی نشده

پرده برقی

پرده برقی

 پرده هوشمند چیست؟

به نحوی هر پرده ایی میتواند پرده برقی یا هوشمند باشد حتی پرده ایی که اکنون شما روی پنجره تان نصب دارید.فقط به جای باید ریل های مخصوص را به جای چوب پرده های عادی نصب کنید.با این کار میتوانید با گوشی هوشمند یا کنترل مخصوص پرده ها را باز یا بکشید.

 

پرده برقی

مزایای پرده های هوشمند

  • راحتی و آسایش:سریع حرکت دادن پرده ها با چرخ های کوچک در قسمت متحرک امکان دارد به پرده آسیب بزند.اگر این کار چندین بار تکرار شود ممکن است پرده از ریخت بیافتد و شما مجبوربه تعویض میشوید.

پرده برقی

 

 

  • افزایش امنیت خانه:پرده یکی از وسایلی است که از بیرون خانه قابل قابل مشاهده است.با داشتن پرده ی برقی موقع سفر رفتن باعث می شود از بیرون خانه به نظر برسد کسی داخل خانه است.

 

  • بالا رفتن ارزش ریالی خانه:قطعا با نصب پرده برقی و هوشمند سازی وسایل و منزل ارزش مالی خانه بالاتر می رود.

 

 

 

انواع پرده هوشمند:

  1. پرده هایی که حرکت آنها به صورت افقی است.
  2. پرده هایی که حرکت آنها بهصورت عمودی است.

پرده برقی

نحوه ی هوشمند سازی پرده:

در ابتدا باید ریل های پرده را نصب کرد سپس با قرار دادن موتور های متحرک روی ریل ها، سراغ نصب پرده ها می رویم.در مرحله آخر با نصب واحد کنترلی و روابط کاربری کار هوشمند سازی به پایان می رسد.به همین سادگی می توانید از پرده های هوشمندتان منزلتان لذت ببرید.برای دیدن فیلم  نحوه نصب ریل پرده برقی برادلینک فرا اسمارت کلیلک نمایید.

پرده برقی

 

 

 

برای تهیه پرده ی برقی و هوشمند می  توانید از طریق سایت و یا حضوری به شعب ما مراجعه نمایید.اگر می خواهید فیلم نمونه کار پرده های برقی هوشمند را ببینید کلیک کنید.

لینک فیلم نمونه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *